Získejte vzorky šicích materiálů ZDARMA!

Ideální délka vstřebávání

snadná manipulace

Vstřebatelná šicí vlákna se používají tehdy, je-li potřeba, aby byla vstřebána do tkání. Kritériem pro rozlišování mezi jednotlivými vstřebatelnými šicími materiály se stal poločas rozpadu. V závislosti na indikaci můžeme dodat krátkodobě, střednědobě a dlouhodobě vstřebatelná šicí vlákna v různých tloušťkách.

PŘEHLED VSTŘEBATELNÝCH ŠICÍCH MATERIÁLŮ:

SERAFAST®

SERAFAST® byl vyvinut pro kompletaci našeho sortimentu syntetických vstřebatelných šicích materiálů. SERAFAST® je správnou volbou pro indikace s krátkou dobou hojení, kdy se uplatní všechny přednosti monofilamentních šicích materiálů.

SERAFIT® PROTECT

SERAFIT® PROTECT je vstřebatelné pletené šicí vlákno, které je mimořádně pružné a hladce prochází tkání, přičemž se do ní jen minimálně zařezává. Lze je spolehlivě vázat, a to dokonce i v místech obsahujících krev a sekrece, přičemž uzly bezpečně drží.

SERAFIT®

SERAFIT® je pletené vstřebatelné šicí vlákno, které je extrémně poddajné a dovoluje hladký průchod během umisťování, avšak nezařezává se do tkání. Lze je spolehlivě vázat, a to dokonce i v místech s velkým vylučováním krve nebo tkáně, a uzly bezpečně drží.

SERAPID®

SERAPID® má optimální, poddajnou pletenou strukturu a je pro něj charakteristická zvlášť krátká doba vstřebání a vysoká tahová pevnost uzlů.

SERASYNTH®

SERASYNTH® se používá pro přizpůsobení měkkých tkání nebo jako obvaz tam, kde jsou indikována dlouhodobě vstřebatelná šicí vlákna.